Pokaż mi swoje usta, a powiem ci kim jesteś…

Patrząc na twarz człowieka, największą uwagę oprócz oczu skupiają usta. Nic więc dziwnego, że wiele pań próbuje poprawić ich urodę zabiegami kosmetycznymi czy chirurgicznymi, by przykuwać uwagę mężczyzn, a w innych kobietach budzić zazdrość.

Zapewne większość osób zgodzi się ze zdaniem, że najpiękniejsze usta to te naturalne. Lepiej już chyba mieć wąskie usta niż balony sztucznie napompowane botoksem, które budzą raczej u innych tylko odrazę lub litość dla właścicielki. Doceńcie swoje usta takie, jakimi są, ponieważ stanowią wyraz waszego indywidualizmu i osobowości. Są po prostu niepowtarzalną cechą was.


lips-pas


Firma Yves Saint Laurent, słynąca m.in. z produkcji fantastycznych szminek, przeprowadziła liczne badania, które wykazały, że wygląd ust ma związek z usposobieniem człowieka. Kształt, kolor czy grubość warg ma znaczenie i bardzo wpływa na odbiór naszej twarzy przez innych ludzi. Sprawdźcie więc ułożenie i kształt swoich ust oraz to, co mówią o waszym usposobieniu:

1. Usta o wargach małych, ale grubych

Jesteś osobą, która ceni sobie naturalność i unika konfliktów. Jesteś zawsze przygotowany do działania, w życiu szukasz skutecznych i efektywnych rozwiązań. Nie lubisz przesady i dramatyzmu. Ludzie odbierają cię jako osobę spokojną, niezależną i pomocną.

lips (6)


2. Usta z górną wargą nieco mniejszą od dolnej

Jesteś osobą ekstrawertyczną, masz wybuchowy charakter i lubisz wyolbrzymiać problemy. Nie najlepiej ci idzie praca w grupie, czasem uciekasz od obowiązków, łatwo cię rozdrażnić. Twoją największą zaletą jest duża chęć troski o innych.

Masz grube lub cienkie wargi? A może masz mocno zaznaczony łuk Kupidyna? Koniecznie zajrzyj na kolejną stronę artykułu. 

lips (3)

via : palomovirales.com


Reply