Kiedy mąż po 37 latach małżeństwa porzucił ją dla młodszej kobiety, poprosiła go o jedną rzecz… a w głowie miała już plan na wielką zemstę

Rozstania nigdy nie są łatwe. A nie raz bywają bardzo dramatyczne, gdy po latach związku dowiadujesz się, że partner cię zdradzał. Osoba, która została oszukana, traci poczucie własnej wartości, cały czas zastanawia się, co zrobiła źle. Dlaczego tak została potraktowana. 

Poradzenie sobie ze zdradą jest bolesne dla każdego, zwłaszcza w długim związku, kiedy ludzi łączy wspólne życie, dom, dzieci. Tak właśnie miała Julie, która po 37 latach małżeństwa usłyszała, że mąż Sam już jej nie chce. Całe plany na wspólną starość i odwiedzanie wnuków legły w gruzach.


Julie widziała, że coś się dzieje. Jednak każdy symptom potrafiła sobie jakoś wytłumaczyć. Dłuższe zostawanie w firmie męża, tłumaczyła sobie rozwojem firmy. Gdy przychodziła do niego do pracy, zawsze był zajęty i nie miał dla niej czasu. Jego sekretarka też była skrępowana, ale Julie sądziła, że młoda dziewczyna po prostu wstydzi się żony szefa.

secretary-338561_960_720


Gdy pewnego dnia mąż powiedział jej, że chce rozwodu, ponieważ kocha młodą sekretarkę, nie wierzyła własnym uszom. Młoda dziewczyna zażądała, że mają zamieszkać w wielkie rezydencji, którą Sam i Julie sami budowali i urządzali przed laty. Sam oczywiście się zgodził i kazał wyprowadzić Julie. Kobieta nie miała wyjścia, chociaż serce jej pękało, że tyle lat małżeństwa i historii ich i ich dzieci ma spakować w pudła.

woman-71735_960_720


Młoda dziewczyna męża łaskawie pozwoliła jej zachować kilka rzeczy. Julie poprosiła ich, żeby dali jej kilka dni, żeby mogła się spokojnie spakować i pożegnać z domem. Para niechętnie przystała na prośbę Julie.

Chcesz się dowiedzieć, jaki plan wymyśliła Julie? Zobacz na kolejną stronę.

lifebuzz-cbb5c1a0d198bfad7932137636f4f010-limit_2000

via : lifebuzz.com


Reply